Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarża dyrektora lubelskiego Leclerca o dręczenie i obrażanie

Utworzony przez zmora złodziei:)), 9 marca 2009 r. o 23:19 Powrót do artykułu
Witam Przeczytałem Państwa wypowiedzi, panuje w nich chaos i niepotrzebna wzajemna napastliwość. Nikt siebie nie przeskoczy, genach i chemia kierują człowiekiem, lecz kultury można się nauczyć. Prezes, zapewne nie nadaje sie do tej roboty, zapewne morale jego jest niskie i brak mu również inteligencji / stan spraw świadczy o tym/, arab który z niego zrobił marionetkę pomylił się. Podobnie jest z pozwanym kierownikiem którego prowadzi prezes. Że na sklepie jest brudno i są robaki jak piszecie Państwo, co udowodnił również sanepid wynika tylko z tego że obaj powinni wylecieć z roboty. Zapewne tak sie stanie jeżeli pracownicy konsekwentnie będą dochodzić swoich praw. Udziałowcy Turisdisa wprowadzą firmę w stan likwidacji, jej miejsce przejmie nowa spółka i pozbędą się długów starej firmy. Jeżeli Pani Monika rozegra to dobrze i nie odpuści od swoich żądań, to po zapewne wielu kłopotach więcej zyska. Z całą pewnością zyskają inni, dlatego powinni ją stanowczo i spokojnie wspierać, Każdy ma swoja godność, a to już nie są czasy feudalne. Dlatego umotywowana obrona swoich praw wymaga szacunku, a jeżeli kierownictwo tego nie rozumie to zapewne niedługo pójdzie na bezrobocie. Reasumując życzę konsekwencji w podejmowaniu działań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOO i to mi się podoba wreszcie któś na tym forum wrócił do sedna sprawy dyrektor powinien wylecieć wcale się nie zmienił wrócił już do starych nawyków wpada na magazyn piłuje na nas gębę obchodzi się jak ze śmieciami ta jego KULTURKA to była zmyła bo coś się niedobrego zaczeło dziać w okół jego zarozumiałej osoby piszesz gościu sanepid był i co kolejny mandat im dali i dalej jest syf jak był co to dało a że chcą ogłosić upadłość tej zasranej firmy to my wiemy wtedy nie trzeba ludziom płacic odpraw tylko odchodzą z kwitkiem i co mamy tak czekac aż nas wszystkich na zbity pysk wywalą ciekawe wtedy co napiszą ci co tak zaciekle bronią tego gbura i tego drugiego pajaca co politują się nad wami wszystkimi wątpię to dlaczego nic nie robicie żeby zachować swoje miejsce pracy i troche godności trzeba mieć nie możecie się tak dawać ludzie pomyślcie co potem jak na rynku pracy pusto zero ofert nawet do sklepów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pracownikiem leclerca na turystycznej wiem co sie tam dzieje i to w wiekszosci jest szczera prawda nikt nic z tym nie zrobił przez tyle lat az do momentu ostatniej afery i dobrze bo czas coś zmienic zamiast trzymać sie razem z nia wiadomo o kim mowa to my niedługo się zabijemy na tym forum kochani myslmy zgnujmy wawerka i barwinskiego przeciez to sa dwie zakaly i przyczyny naszych upodlen za 1350 na calym etacie 1020 0.75 i 700 zl na pół za jakie pieniadze my tam tyramy znosimy ta klientele te chamskie zachowanie do nas pomyslcie promocja cukru czy maki ile obelg leci na kasjerki ze ograniczenie to kurde zróbmy cos skontaktujmy sie z monika i załuzmy z nia ta sprawe zacznijmy myslec co z nami bedzie a ona umie walczyc pomozemy sobie nawzajem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam tam zatrudniona bardzo dlugo i cos o tym dyrze moge powiedziec kawal chama bydle jakich malo prezes nie inny bacznie sledze ta dskusje na temat tej afery w dzienniku wschodnim cieszy mnie fakt ze ktos temu draniowi barwinskiemu dobral sie do dupy znałam monike jak byla rolkarzem ciezka funkcja dala rade mysle ze z tymi chamami sobie poradzi DAM CI RADE bo kazdy powinien dbac o swoja d*** jak ci gazeta zaplaci to bierz kase za obsmarowanie tego huja ty zarobisz a on wyleci klawisz jeden idz do kazdej z mozliwych zainteresowanych tym tematem a co nalezy sie to trzeba brac a jak zrobisz z siebie sierote gazety to kochaja dawaj moni czekam na efekty tak jak powiedzialas to nie zawiedz nas tym co zalezy reszte tych idiotów moej w du***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast ciagnac na paleciaku 70 kg ciagamy nieraz po tonie kogo to obchodzi ze pier***nie nam kregosłup maja to w du*** mamy smieszne kursy na zelbery ktore nigdzie nie sa wazne i co jak nam sie cos stanie to co dyro powie sama wzielas bez uprawnien to spadaj na drzewo i co wozek inwalidzki nas czeka to dlaczego mamy tego gnoja bronic jak on ma nas w du*** kawal huja i tyle wyzyskiwacz samotnych matek NA PANI MIEJSCE PRZYJDZIE KOLEJNA SAMOTNA MATKA CO ZA TE PIENIADZE BEDZIE PRACOWAC to jego słowa monika zycze ci zebys z nim wygrala z calego serca kochana uwierz mi jak wiekszosc co tam pracuje trzymaja kciuki za ciebie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ktos~ napisał:
No cóż. Kto nie pracował w lubelskich leclercach, ten nie ma pojęcia co się dzieje. Barwiński to jak brat bliźniak Świdnika . Dla nich mobbing to chleb powszedni. Może ktoś w końcu dobierze im się do tyłków. Może kogoś nie uda im się przepłacić.
to prawda a to huje dwa je***e zniszczyc to za malo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xymka napisał:
Nie wiecie co za głupoty piszecie!!!Ja tam jeszcze niedawno pracowałam i znam Monikę bardzo dobrze.Wszystko co pisze to szczera prawda.Sama kiedyś poszłam na przerwę i za mną szedł pan Barwiński i potraktował wszystkich tam siedzących dokładnie tak jak opisała to Monika.Co niektórzy piszą że kiedyś tam pracowali i że on taki nie był-dam Wam radę -popracujcie tam teraz a gwarantuję że miesiąca nie wytrzymacie.Nie piszcie że Monika się obijała bo drugiego takiego kombajna do roboty ECLEREC już nie znajdzie.Bogu dziękować że sama się z tego burdelu zwolniłam.DAWAJ MONIA!!!!!TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI!!!!!! A pan Barwiński mógłby się tak głupio nie tłumaczyć na łamach gazet bo robi sobie tylko wstyd.
POPIERAM POPIERAM TO HOT HOT TEMAT DAWAJ MONIA DAWAJ JESTESMY ZA TOBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie tu sie jaja dzieja poczytac tak obiektywnie to cyrk na kółkach normalnie groza powaga cosik niedobrego w tej firmie sie dzieje wszyscy tam zatrudnieni sa w zmowie milczenia wyciagnijcie brudy na swiatło dzienne a sie polepszy wezcie przykład z tesco popikietowali postrajkowali i wywalczyli co chcieli i tak trzeba zrobic a nie tylko gadac gadaniem nic sie nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marysia napisał:
jakie tu sie jaja dzieja poczytac tak obiektywnie to cyrk na kółkach normalnie groza powaga cosik niedobrego w tej firmie sie dzieje wszyscy tam zatrudnieni sa w zmowie milczenia wyciagnijcie brudy na swiatło dzienne a sie polepszy wezcie przykład z tesco popikietowali postrajkowali i wywalczyli co chcieli i tak trzeba zrobic a nie tylko gadac gadaniem nic sie nie zmieni
takie rzeczy dzieją się zawsze jak firma tonie w długach, szykuje się bankructwo a prezes ma kłopoty nie można siedzieć i narzekać, ludzie spalicie się! jesteście wyszkoloną kadrą! rozglądajcie się za czymś innym i to jak najszybciej! niedługo otwierają nowy Olimp, na pewno będzie nabór pracowników. macie rację, że bronicie swojej godności - widocznie wasi przełożeni nie zauważają, że jesteście ludżmi, że macie dzieci, rodziny i marzenia. nie dajcie sobie wmówić, że jesteście śmieciami bo zabrniecie w ślepy zaułek. walczcie nie z firmą, nie z chamem dyrektorem i nie z pajacem prezesem tylko walczcie o swoje prawa i lepsze życie. trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]A CO WY NA TO ? Cytaty z Kuriera:[/b] "200 tysięcy złotych udało się zebrać dzięki wspólnemu zaangażowaniu i wysiłkowi większości naszych dostawców. To także zasługa klientów, którzy kupowali w Leclercu produkty oznaczone logo akcji „Pomocna dłoń”. Cieszymy się, że się udało – mówi Jerzy Wawerek, dyrektor Centrum Handlowego E. Leclerc w Lublinie. " "Jesteśmy firmą, która czuje się mocno związana z Lublinem i jego mieszkańcami. Pracują u nas mieszkańcy Lublina i okolic. Tu jest nasza siedziba, tutaj, do miejskiej kasy odprowadzamy podatki. Dlatego, gdy tylko możemy, staramy się pomóc, a gdy się to udaje, czujemy po prostu ogromną radość – dodaje Jerzy Wawerek. " "KOMU POMAGA LECLERC? Do Centrum Handlowego Leclerc o pomoc zgłaszają się organizatorzy wielu przedsięwzięć. Firma bierze udział w popularnej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”, funduje nagrody w zawodach sportowych dzieci i młodzieży. Stałą opieką otacza Dom Dziecka przy ul. Narutowicza w Lublinie i jadłodajnię dla biednych św. Alberta z ulicy Zielonej. Leclerc jest od samego początku sponsorem lubelskiej koszykówki oraz pomaga sekcji piłkarzy. Co roku sponsoruje Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny, jest sponsorem wyborów Miss Lubelszczyzny, wspiera Teatr im. Juliusza Osterwy oraz liczne studenckie imprezy kulturalne. " No to jak w końcu jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten typ tak ma. Z wierzchu ładnie a w środku robaki. To tylko Turistdis Sp. z o.o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierze znowu to samo jak maja gnoje kłopoty to zaraz robią jakąś akcję że jacy to oni chojni brat albert jest im wdzieczny za te przeterminowane towary co oni im daja idioci albo ten luksusowy chlebus który nie schodzi pana prezesa sami sie bedziemy stołowac u alberta jak tak dalej bedzie bankrutujemy i tyle a nie wiecie ze ta micha co jest niby zbierana do koszy to jak gazetka pojedzie to to jedzonko trafia tam gdzie było na polki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też się wypowiem pic na wode fotomontaż kurcze wstydzili by się tak kłamać co oni pomagaja że pozwolą komuś na sklepie żebrać do puszek to jest pomoc a jak nam potracaja na fundusz pracy co miesiac i co jak komus potrzebna jest pomoc to nie moze z tego skorzystac sranie w banie po co tak kłamia i wybielaja sie ciagle my wiemy ze to złodzieje i tyle z naszej kasy sa bankiety i libacje z pracownikow o nas nikt nie pomysli ze nam tez trzeba pomóc ze nam brak na oplaty ze musimy tam pracowac bo nie ma pracy na rynku i tylko dlatego tam sie meczymy dajemy soba pomiatac panu dyrektorowi i za co za 700 brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wierze w to co czytam swieta racja ze to sa mzonki nigdy nie pomagali a swoim to juz totalnie zero pamietacie bal a bankiet w biurze na górze jak sie wszyscy nawalili za nasza kase na chlanie maja a nam co bonami rzucil w wigilie i po chlebie tez mi cos i tak to za nasze pieniadze i jaka to pomoc i niech sie nie pokazuja w gazetach bo my wiemy jaka jest prawda i niech sie ta dobrocia nie zachłysna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby było dobrze to najpierw trzeba coś zepsuć może nasza szanowna dyrekcja chodzi na baterie jak sie wyczerpie to do utylizacji zgodnie z unią hahaha durne łby kretyn tylko wierzy w to to te deb***e piszą o dobroczynności pomyślcie moją osobą jakby się zainteresowały media to też bym się starał odwrócić jak najdalej uwage ludzi od tego smrodu i pomyśleć że załatwiła go głupiutka kasjereczka malutka nic nie znacząca w tym kole zębatymnie wiemy co z tego wyniknie ale bacznie obserwujemy z kumplami to jak zachowuje się prezes i dyrektor skoro tak pomagają to niech wyciągną kasę i dadzą tej kasjereczce na codzienne wydatki skoro została bez kasy noto panowie jak czujecie a wogóle to dajcie wszystkim pracownikom podwyżki na które zasłużyli a z funduszu socjalnego z którego robicie bankieciki to pomóżcie tym co zostali bez pracy czyli byłym pracownikom waszej firmy to dopiero pomoc widzicie ten artykół SAMOTNA ZOSTAŁA BEZ PRACY WSPOMÓGŁ JA ALBO JEGO BYŁY PRACODAWCA o to ma brzmienie faceci tez sa zwalniani no nie panie barwiński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE,po co ta afera, Monika dała sprawe w rece prokuranta i sadu,niech walczy co chce wywalczyc,ma prawo pod warunkiem ze ma dowody,ok..jestem przeciw wykorzystywaniu i mobilingu.." z pracownika nie ma niewolnika"..tak mi kiedys mój dawny szef tlumaczył jak ogarnolem kierownictwo magazynu w Jego firmie,nadal robie w Leclerku,jak dlugo??..nie wiem..stracilem mieszkanie..ponad 10 tyś. zł. co wsadzilem będę dochodzic poprzez sąd..otrzymam je..ale kiedy..za rok??..musze sie wyprowadzić aż do Orzechowa Starego..bo tam jest dom po babci który moge zając,mam troje dzieci i małżonkę..dziś dostałem " pouczenie " od kierownika aż mi w kości weszlo..pewnie od dyrektora tez bym dostal jakby był na dole..(nie którzy wiedza o czym pisze)..ale co z tego..pierwsze..nie ostatnie pouczenie..tylko co teraz zrobić mam np. ja..z orzechowa do lublina do pracy na 6.00 ??..odpada..ale musze pracować by rodzine utrzymać..umowa do konca marca..i co dalej ??..kamienie teraz bede jeść..a dzieci trawke z podwórka..takie warunki mi sprzyjają..może ktoś mi w tej sprawie podpowie jak to teraz mam załatwic.."pouczenie'..normalna rzecz..ale ..było pewne "ale" które podkresliłem kierownikowi..co nie powinien w tym momencie robić..mam nadzieję że zrozumial..teraz zadam pytanie..jesli prawda..niech odpisze że tak..lub nie..bede wiedziec czy i kto odpisal...CZY PAN DYREKTOR,KADRA LUB KIEROWNIK MÓJ TERAZ MI POMORZE PRZETRWAC W PRACY W LECLERKU NA TURYSTYCZNEJ NAWET JAK BĘDĘ MIESZKAĆ W ORZECHOWIE ???...CZY MOGE LICZYĆ NA ZROZUMIAŁOŚĆ LUDZKĄ..???..CZY TERAZ JA DOSTANE POMOCNĄ DLOŃ ??...JESLI TAK..TO JAK..JESLI NIE..TO WIADOMO..KONIEC MARCA I DOWIDZENIA...pozdrawiam. Mariusz S.zawsze wesoly i przyjazny dla kolegów i kolezanek w pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli kończy ci się umowa to ci przedłużą pod warunkiem że twojemu kierownikowi nie podpadłeś ale o zmianach mozesz zapomnieć nie beda chcieli miec wiecznie na rano pogadaj z gorą i zrób z tym mieszkaniem jak ci pisałam to nie bedziesz sie mósiał nigdzie wyprowadzac do momentu az ci dadza lokum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na rano nie dojade, bo padne tak po kilku dniach, a co do tego co psalas jak mam zrobic, to niestety inaczej musze postapic..w tej kwestii musze byc pierwszy u prokuranta w sprawie oszustwa na tle najmu i wykonczenia mieszkania, czekam do niedzieli az sie pewna osoba ze mna skontaktuje co i jak mam robic dalej z fakturami,sprawe mam wygrana, do 32 m2 piecioro w rodzinie nie wrócę,ale wywalcze zwrot kosztów poniesionych,teraz chodzi o jedno..nie dam rady przyjeżdżać do lublina na rano kilka dni pod rząd..to 45 minut drogi 80 km/h nie zdjmujac nogi z pedala..teraz mam problem..wiem ze koniec marca i "..papa"..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co kaman pomyliliscie fora chyba my tu zajmujemy sie leclerciem i panem dyrektorem barwinskim prezesem wawerkiem problemami pracowników i tym wszystkim co istotne w naszych kregach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weszłam tu przypadkiem i nie wiem o co tu sie rozchodzi ale faktycznie tyle w was nienawisci ze az bac sie trzeba co by bylo gdybyscie sie spotkali twarza w twarz szok mysle ze kazdy z was ma po czesci racje a wina zawsze ma dwie strony nie mam pojecia o kogo chodzi choc sklep znam i mam faktycznie nie miłe wspomnienia z tamtad ale mysle ze kazdy powinien zajac sie swoimi sprawami a nie krytykować sie nawzajem co wam to da ze sie wygadacie i tyle nic sie nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...